KPO
polski English
  0.00 PLN
0
 
 
 

  Kategorie / Nowości

Nasiona łuskane z błonnikiem

Nasiona łuskane z błonnikiem

  jest na magazynie
  24h
 od 20.00 PLN
Wybierz opakowanie:
 
24.31 PLN   


Dla wiekszych zamówień

Nasiona łuskane z błonnikiem


Nasiona łuskane konopii z błonnikiem

Nasiona konopi łuskane to kolejny produkt pochodzący z surowych nasion konopi siewnej najwyższej jakości. Do produkcji serc konopnych wykorzystuje się najbardziej dorodne nasiona, które przed łuskaniem przechodzą proces segregacji. Podczas tego procesu nasiona drobne, słabo wypełnione zawierające szereg mankamentów jakościowych zostaje odseparowane i przeznaczona na paszę dla zwierząt. Natomiast nasiona duże w pełni wypełnione zostają poddawane procesowi zdejmowania okrywy nasiennej(procesowi łuskania) i w ten sposób powstają nasiona łuskane.

Serca konopne stały się bardzo popularne w ostatnim czasie, a to za sprawą osób dbających o swoje odżywianie. Jak już wspomnieliśmy są to nasiona, które zostały oczyszczone z łusek, dzięki czemu są łatwiej przyswajalne dla organizmu. Łuskane nasiona konopi są łatwiejsze do spożycia niż tradycyjne nasiona z powłoką i mogą być dodawane do wielu potraw. Są lekko strawne. Zawierają około 35% białka, błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz wiele innych składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia, takich jak magnez i żelazo. Ostatecznie, nasiona konopi łuskane są łatwo dostępne i mogą być świetnym sposobem na wzbogacenie diety. 

Jak wykorzystać łuskane ziarna konopi z błonnikiem?

 Łuskane ziarna konopi(serca konopne) to doskonały dodatek do zdrowej diety. Mają one bogate źródło białka, błonnika oraz zdrowych tłuszczów, w tym kwasów omega-3 i omega-6. Najlepiej sprawdzą się do przygotowania różnego rodzaju sałatek, zup, smoothie czy też dodatku do jogurtów czy musli. Można je dodać również do wypieków, takich jak chleb czy ciasta. Ze względu na niską zawartość cukru, łuskane ziarna konopi są doskonałym wyborem dla osób chcących zminimalizować spożycie cukru. Nie zawierają również glutenu. Warto ponownie szczególną uwagę zwrócić na zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6, których stosunek występowania w białku konopnym wynosi 1:3.  Ponadto, zawiera wiele cennych składników mineralnych, takich jak magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan, wapń, potas i fosfor. Witaminy: E, B1,B2, B3, B6, B9.

Są także idealne dla wegan i wegetarian ponieważ zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy egzogenne.

 
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 NASZE ATUTY 
 

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 300 PLN
 

14 DNI NA ZWROT
BEZ PODANIA PRYCZYNY
 

GWARANCJA JAKOŚCI
NAJLEPSZE MARKI
 

SZYBKA REALIZACJA
BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
  KONTAKT
MODERIA
Marianów 3
28-340 Marianów
+48 665 666 346
2010 - 2024 © MODERIA

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.