KPO
polski English
  0.00 PLN
0
 
 
 

  Kategorie / Nowości

ENECTAROL  8-12%CBG          0,2%THC - odmiana certyfikowana wpisana do rejestru UE

ENECTAROL 8-12%CBG 0,2%THC - odmiana certyfikowana wpisana do rejestru UE

  jest na magazynie
  24h
 od 20.00 PLN
Wybierz opakowanie:
 
259.00 PLN   


Dla wiekszych zamówień

Rodzaj odmiany: FEMINIZOWANA
CERTYFIKAT UE: Odmiana legalna w uprawie
Wysokość: 1,5-2 Metrów
Średni plon kwiatu (susz): 300 gram
Kiełkowanie: 95%
CBD: <0,1%
THC: <0,2%
CBG: < 10%
Cykl wegetacyjny: 100-120 dni
Biomasa sucha (1ha): 2,5-3 tony
Gęstość siewu (1ha): 7-10 tyś.
Jest to zupełnie nowa odmiana konopi przemysłowych o wysokiej zawartości CBG (około 8 – 10%), kannabinoidu o wielu właściwościach terapeutycznych, to najnowsze osiągnięcie w świecie konopi. W hodowli tej odmiany jej właściciel skupił się na jakości, patrząc na składniki aktywne, stabilność, czystość, jednorodność genetyczną i wysokie plony. Podobnie jak Enectaliana, szybkość kiełkowania Enectarol jest wyższa niż średnia w branży. Jest to jeden z najlepiej działających szczepów CBG. Idealny do produkcji biomasy kannabigerolu, nie ma drugiego takiego na rynku biomasy.

Kannabigerol (CBG) jest prekursorem, z którego syntetyzowane są wszystkie inne kannabinoidy, dlatego często określa się go mianem "matki" lub "komórki macierzystej" kannabinoidów. Podczas gdy badania prowadzone nad CBG są wciąż w powijakach, potencjalne korzyści zdrowotne CBG mogą być rozległe. Poniżej dalsze zalety CBG:

Łagodzenie bólu: "CBG ma silniejsze działanie przeciwbólowe i blokujące lipooksygenazę niż THC.
 
Przeciwzapalne: "CBG łagodziło zapalenie jelita grubego u myszy, zmniejszało produkcję tlenku azotu w makrofagach (efekt modulowany przez receptor CB2) i zmniejszało tworzenie ROS w komórkach nabłonka jelitowego. CBG można rozważyć do eksperymentów klinicznych u pacjentów z chorobą zapalną jelit…
 
Neuroprotekcja: "CBG był niezwykle aktywny jako neuroprotekcja u myszy odurzonych 3-nitropropionianem (3NP), poprawiając deficyty motoryczne i zachowując neurony striatalne przed toksycznością.
 


Ważne!
 
Dla większości polskich rolników uprawa feminizowanych nasion konopi siewnych niewątpliwie jest nowością. Oto kilka wskazówek od nas, które pomogą złagodzić te trudności.
 
1. Najlepiej rozpocząć uprawę nasion w środowisku kontrolowanym przez klimat (w pomieszczeniu lub w szklarni), aby zmaksymalizować kiełkowanie.
2. Należy zapewnić wystarczająco dużo miejsca między roślinami.
3. Monitoruj swoje rośliny na polu! Może się zdarzyć, że pojawi się 1 roślina na 100, która będzie posiadać cechy hermafrodyczne/męskie. Te oznaki pojawiają się zazwyczaj około 4 tygodni przed kwitnieniem lub 45 dni po posadzeniu. Aby uniknąć zapylenia waszej działki (na takich krzakach zachodzi formowanie się woreczków pyłkowych) musisz trwale usunąć taką roślinę z miejsca uprawy.

Cykl świetlny musi osiągnąć 14 godzin światła dziennego, aby pobudzić rośliny do kwitnienia. Od tego okresu czasu, kwiat wymaga minimum 4 tygodni, a najlepiej 8 tygodni, aby w pełni dojrzeć w treści. Jeśli twój obszar na to nie pozwala, sugeruje się zainwestować w koce zaciemniające, aby zainicjować kwitnienie. 
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 NASZE ATUTY 
 

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 300 PLN
 

14 DNI NA ZWROT
BEZ PODANIA PRYCZYNY
 

GWARANCJA JAKOŚCI
NAJLEPSZE MARKI
 

SZYBKA REALIZACJA
BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
  KONTAKT
MODERIA
Marianów 3
28-340 Marianów
+48 665 666 346
2010 - 2024 © MODERIA

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.