KPO
polski English
  0.00 PLN
0
 
 
 

  Kategorie / Nowości

Białko konopne

Białko konopne

  jest na magazynie
  24h
 od 20.00
Wybierz opakowanie:
 
   


Dla wiekszych zamówień

Organiczne Białko Konopne


Białko konopne to pełnowartościowy składnik pochodzący z częściowo odtłuszczonych nasion roślin konopnych. Zawiera aminokwasy ( zarówno egzogenne oraz endogenne) . Jest polecane zarówno osobom stosującym dietę roślinną, jak i mięsną, które pragną uzupełnić swoją dietę o inne źródło białka roślinnego. Białko konopne jest lekko-strawne. Mówiąc o tym produkcie, warto szczególną uwagę zwrócić na zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6, których stosunek występowania w białku konopnym wynosi 1:3 .  Ponadto, zawiera wiele cennych składników mineralnych, takich jak magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan, wapń, potas i fosfor. Witaminy: E, B1,B2, B3, B6, B9.

Białko konopne zawiera bez wątpienia dużo błonnika pokarmowego.

Można go dodawać do koktajli, jogurtów, płatków zbożowych, owsianek czy wypieków. Konopie są także rośliną łatwo dostępną i przystępną cenowo. Warto zwrócić uwagę na białko konopne jako alternatywny składnik diety, który poza walorami odżywczymi, może również przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Z czego powstaje białko konopne?

Białko konopne to produkt, który powstaje z nasion konopi siewnej, a konkretnie z makuchu konopnego pozyskanego podczas tłoczenia na zimno tłuszczu z tych nasion. 
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 NASZE ATUTY 
 

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 300 PLN
 

14 DNI NA ZWROT
BEZ PODANIA PRYCZYNY
 

GWARANCJA JAKOŚCI
NAJLEPSZE MARKI
 

SZYBKA REALIZACJA
BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
  KONTAKT
MODERIA
Marianów 3
28-340 Marianów
+48 665 666 346
2010 - 2024 © MODERIA

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.