KPO
polski English
  0.00 PLN
0
 
 
 
Regulamin sklepu

Nasza firma jest jedną z wiodących dystrybutorów kwalifikowanych nasion konopi siewnych. Od 2017 roku dostarczamy nasiona konopi siewnej dla rolników, growerów, hodowców z  terenu całego kraju prowadząc sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową za pośrednictwem Internetu. Jesteśmy nastawieni zarówno na sprzedaż detaliczną jak i hurtową.
Dokładamy wszelkich starań, aby opisy produktów były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów. Jednocześnie informujemy, że zaistniałe pomyłki nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Jeżeli nie możesz znaleźć ulubionego produktu zadzwoń i powiedz nam o tym na numer 665 666 346 lub napisz na info@moderia.pl
Czekamy również na sugestie dotyczące sprawdzonych odmian, które chcielibyście zobaczyć w naszym sklepie

Poniższy regulamin określa zasady funkcjonowania sklepu internetowego będącego własnością firmy:

MODERIA PPHU
Marianów 3, 28-340 Sędziszów
NIP PL656-195-14-63
info@moderia.pl

• • •
ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ KRAJOWYCH I OPŁATY ZA TRANSPORT
(informacja dotycząca przesyłek zagranicznych znajduje się w kolejnej części regulaminu)
Istnieją cztery możliwości realizacji zamówienia:
1* odbiór osobisty 
Po wcześniejszym opłaceniu zamówionego towaru i otrzymaniu potwierdzenia że zamówienie jest spakowane możliwy jest  odbiór osobisty w miejscowości Marianów 3, 28-340 Sędziszów lub w Busku Zdroju przy ulicy Poprzecznej 4 (od poniedziałku do piątki w godzinach do 9.00 do 17.00)

2* za pobraniem:
opłata za zamówione produkty jest przekazywana przy odbiorze paczki listonoszowi lub kurierowi. Dotyczy przesyłki do 30 kg.
Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Zamawiającego kartą płatniczą, sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Nr konta, na który należy uiszczać należność:
95 1090 2590 0000 0001 5308 0874
Moderia PPHU
Marianów 3
28-340 Sędziszów

— Przesyłka —
Przesyłka dostarczana jest do klienta w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W przypadku braku dostępności nasion na stanie magazynowym, firma zastrzega sobie prawo do dostarczenia nasion z opóźnieniem.
Wszystkie paczki są wysyłane kurierem lub paczkomatem!!!
Nasza firma zastrzega sobie prawo do potwierdzenia zamówienia.
Potwierdzenie zamówienia oznacza telefoniczny lub mailowy kontakt z klientem w celu sprawdzenia autentyczności zamówienia.
Koszt transportu za zamówiony towar pokrywa klient . Maksymalna waga przesyłki wynosi 30 kg, paczki o wadze powyżej 30 kg będą nadawane na warunkach specjalnych po konsultacji z naszą firmą.
— Odbiór osobisty —
Zamówienie można odebrać osobiście w Busku Zdroju przy ulicy Poprzecznej 4 oraz w miejscowości Marianów 3, 28-340 Sędziszów po uprzednim umówieniu daty odbioru, unikając tym samym opłat za transport. Jeżeli pragną Państwo zaoszczędzić czas prosimy jednak o wcześniejsze złożenie zamówienia przez Internet zaznaczając opcję : „odbiór osobisty”, co pozwoli nam przygotować paczkę do odbioru o umówionej porze. Odbiór osobisty zamówionego towaru jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.
— Składanie zamówień —
Złożenie zamówienia w sklepie Moderia.pl oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.
Zakupu towaru może dokonać każdy, kto ukończył 18 lat i posiada zdolność do czynności prawnych.
Składając zamówienie Kupujący zobowiązani są do podania swoich danych:
– imię i nazwisko,
– adres, pod który należy dostarczyć przesyłkę (miasto, kod pocztowy, ulica, numer lokalu),
– numer telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie,
– adres e-mail.
Pola oznaczone w formularzu zamówienia nazwą: Użytkownik i Hasło są indywidualnym identyfikatorem, który Klient nadaje sobie sam.
Osoba składająca zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez sprzedawcę do celów reklamy i badania rynku z przeznaczeniem wyników na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez sprzedawcę.
Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”, Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
Firma Moderia PPHU zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
Zamówienia można składać poprzez:
– sklep internetowy
– e-mail: info@moderia.pl
Ceny poszczególnych asortymentów towarów, wskazane w ofercie handlowej, są wyrażone w złotych polskich, zawierają podatek VAT i są obowiązujące dla stron.
Wygląd towarów zamieszczonych w ofercie handlowej może ze względów technicznych nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów.
Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji, a firma Moderia PPHU zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
W przypadku chwilowego braku towaru zamieszczonego w ofercie i objętego zamówieniem firma Moderia PPHU niezwłocznie poinformuje o zaistniałym fakcie Kupującego. Kupujący może w takim przypadku anulować zamówienie lub jeżeli Kupujący wyrazi na to zgodę towar zostanie wymieniony na inny lub pominięty w zamówieniu.
W razie widocznego uszkodzenia przesyłki prosimy o sprawdzenie przy kurierze dostarczonego towaru i spisanie protokołu reklamacyjnego przez kuriera. Prosimy również niezwłocznie powiadomić o tym fakcie sprzedawcę.
Protokół reklamacyjny jest podstawą do wystąpienia do sprzedawcy o zwrot wpłaconych pieniędzy za uszkodzony towar.
Przyjęcie przesyłki przez kupującego bez zastrzeżeń, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, traktowane będzie jako dostarczenie przesyłki nieuszkodzonej.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. Nr 22 poz. 271.

• • •
ZASADY REALIZACJI PRZESYŁEK ZAGRANICZNYCH
— Przesyłki do krajów UE —
Przesyłki do krajów Unii Europejskie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Maksymalna waga jednej paczki to 30 kg – cena za taką przesyłkę to 99,00 zł.
Paczkę wysyłamy po zaksięgowaniu na koncie bankowym przelewu za zakupione produkty.
Nie wysyłamy za granicę przesyłek „za pobraniem”.
— Przesyłki zagraniczne poza UE —
Informujemy iż ze względu na ograniczoną możliwość kontrolowania transportu przesyłek zagranicznych poza granice Unii Europejskiej, towar wysyłamy na ryzyko kupującego, wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wysyłając towar pocztą na podany adres nie bierzemy odpowiedzialności za to, czy i kiedy przesyłka dotrze do adresata.
Ceny za przesyłkę są zgodne z cennikiem Poczty Polskiej.
Za przesyłkę wraz z kosztami transportu należy wcześniej zapłacić przelewem.
Nie wysyłamy za granicę przesyłek „za pobraniem”.
https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html
Nr konta dla przelewów zagranicznych na który należy uiszczać należność:
PL 22 1090 2590 0000 0001 5308 1024
KOD BIC WBKPPLPP
Moderia PPHU
Marianów 3
28-340 Sędziszów
Moderia.pl

• • •
OPIS I SKŁAD PRODUKTÓW
Informujemy, iż firma Moderia PPHU nie ponosi odpowiedzialności za stopień kiełkowania nasion ani stopień feminizacji roślin, które to zależą przede wszystkim od producentów tych nasion i są przez nich deklarowane na podstawie Świadectwa kwalifikacji nasion. Przed zakupem u nas towaru należy zapoznać się z opisem i składem podanym przez producenta na opakowaniu z nasionami. W przypadku braku zgodności opisu towaru w sklepie z opisem na opakowaniu klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru.
Należy mieć na uwadze fakt, że etykieta nasienna traci ważność po 12 miesiącach od dnia jej wydania.


• • •
INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROT)
Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni pod warunkiem, że KOWR nie wyraził zgody na wpis do Rejestru Producentów Konopi Włóknistych. Towar nie może być używany. Opakowanie z nasionami musi być oryginalnie zamknięte, a etykieta nasienna(paszport) nie może być uszkodzona!
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Moderia PPHU Sylwester Wiekiera, Marianów 3, 28-340 Sędziszów, info@moderia.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

• • •
INFORMACJE DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA O SKORZYSTANIU Z RĘKOJMI PRZEZ KONSUMENTA (REKLAMACJE)
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.
Macie Państwo po wykryciu wady prawo:
  1. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  2. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  3. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  4. żądać usunięcia wady.
W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.
Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres (Moderia PPHU Sylwester Wiekiera, Marianów 3, 28-340 Sędziszów, info@moderia.pl), a jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania) obowiązani jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się znajduje.
Koszty wymiany lub naprawy ponosi firma Moderia PPHU Sylwester Wiekiera.
Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.
Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: info@moderia.pl

• • •
POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Strona moderia.pl wykorzystuje pliki cookies – informacje zapisywane na urządzeniach końcowych użytkownika.
Strona moderia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług i ulepszenia funkcjonalności.
Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania cookies. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na funkcjonalność i dostępność strony internetowej.
Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione przez użytkownika.
Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
Zmiana warunków przechowywania lub otrzymywania plików cookies jest możliwa poprzez konfigurację ustawień w przeglądarkach internetowych, np.:
w przeglądarce Internet Explorer
w przeglądarce Mozilla Firefox
w przeglądarce Chrome
w przeglądarce Opera
w przeglądarce Safari


 
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 NASZE ATUTY 
 

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 300 PLN
 

14 DNI NA ZWROT
BEZ PODANIA PRYCZYNY
 

GWARANCJA JAKOŚCI
NAJLEPSZE MARKI
 

SZYBKA REALIZACJA
BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
  KONTAKT
MODERIA
Marianów 3
28-340 Marianów
+48 665 666 346
2010 - 2024 © MODERIA

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.