KPO
polski English
  0.00 PLN
0
 
 
 
STRAWBERRY K - odmiana certyfikowana wpisana do rejestru UE

STRAWBERRY K - odmiana certyfikowana wpisana do rejestru UE

  jest na magazynie
  24h
 od 20.00 PLN
Wybierz opakowanie:
 
289.00 PLN   


Dla wiekszych zamówień


Rodzaj odmiany: FEMINIZOWANA
Cykl: Fotoperiodyczna
Kwitnienie: 60 dni
Wysokość: 1 - 2 Metry
Aromat: Truskawkowy
Kiełkowanie: 99%
CBD: 7 - 10 %
THC: 0.2 - 0.3 %
CBG: 0.02 %
Żniwa indoor 8 - 9 tygodni
Żniwa outdoor koniec września-połowa pażdziernika
Średni plon kwiatów outdoor (1ha): 250 - 350 kg
Średni plon biomasy suchej (1ha): 2,5 - 3 tony
Obsada na 1 ha: 7-10 tyś.

Strawberry K jest legalną, certyfikowaną przez UE odmianą feminizowaną. Strawberry K ma gęste kwiaty, owocowy i słodki smak, z silnym aromatem truskawki. Główne terpeny α-Pinene, α-Humulene, Limonene,


β-Kariofyren, β-Myrcene.

Potencjalne korzyści wynikające z zastosowania kariofyrenu.
Badania nad kariofilenem wskazują na szeroki potencjał terapeutyczny. Badanie z 2014 roku wykazuje właściwości przeciwbólowe terpenu u myszy, a inne badanie na gryzoniach pokazuje potencjał kariofilenu do zmniejszenia spożycia alkoholu, co czyni ten terpen możliwym leczeniem uzależnień.
 
Wykazano również, że kariofylen ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, a także może stanowić terapię w leczeniu zapalnych chorób jelit. Badania wykazały nawet, że kariofilen może być w stanie leczyć lęk i depresję.
 
Obecne badania mają nadzieję ujawnić jeszcze więcej potencjału terapeutycznego kryjącego się za kariofylenem, w tym badania wskazujące, że może on pomóc w wydłużeniu życia poprzez zmniejszenie stresu genów.

Humulene ma wiele zalet:

ZMNIEJSZA APETYT

Humulene ma wiele zalet, a pacjenci polegający na konopiach w leczeniu swoich dolegliwości lepiej to rozumieją. Po pierwsze, działa hamująco na apetyt. Jak to robi? Cóż, pomaga osobom otyłym oprzeć się jedzeniu i schudnąć. Tłumiąc jakąkolwiek aktywność na ścieżkach sytości organizmu, zmniejsza chęć do jedzenia. Wiele naturalnych suplementów zawiera humulen jako substancję czynną, ponieważ pomaga zmniejszyć nadwagę.

Działa w bardzo podobny sposób do kannabinoidu znanego jako THCV. THCV występuje głównie w pąkach surowej konopi. Gdy wprowadzisz pąki do procesu dekarboksylacji, niezależnie od tego, czy jest to rozpalanie jointa, czy pieczenie pąków w piekarniku, aby uzyskać produkty spożywcze, zamieni się w THC. Humulene i THCV współpracują, aby powstrzymać apetyt.

Większość ludzi uważa, że ​​wszystkie rodzaje odmian konopi wywołują głód, ale to nieprawda. Niektóre odmiany pomagają zmniejszyć nagłą chęć połknięcia wszystkiego, co masz przed sobą.

WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWGRZYBICZE I ANTYBAKTERYJNE

Zgodnie z tym badaniem1 Humulene aktywnie zwalcza bakterie Staphylococcus aureus. Oprócz tego badania istnieje wiele innych opisów przydatności humulenu w leczeniu wielu dolegliwości. Dlatego właśnie humulen jest obecnie używany w aromaterapii.

WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWZAPALNE

Naukowcy przeprowadzili wiele badań, aby zrozumieć znaczenie humulenu jako środka przeciwzapalnego. Badanie2 opublikowane w 2007 roku wykazało, że kariofilen wraz z humulenem wykazał właściwości, które uważano za przeciwzapalne. W 20083 naukowcy odkryli, że humulen działał dość skutecznie w zmniejszaniu stanu zapalnego. Ponadto odkryli, że działa na zmniejszenie bólu i przyniesienie ulgi.

Rok później, w 20094, odkryli, że humulen ma właściwości przeciwzapalne. Niezależnie od tego, czy podawano go doustnie, czy miejscowo, efekty były oczywiste. Odkrycie było rzeczywiście ważne, ponieważ naukowcy zdali sobie sprawę, że humulen zmniejsza stan zapalny alergii poprzez zmniejszenie ilości mediatorów zapalenia.

W rzeczywistości odkryli, że działanie humulenu jako środka przeciwzapalnego jest tak silne, że można go porównać do deksametazonu - leku stosowanego w leczeniu astmy, alergii, a nawet problemów reumatycznych.

Innymi słowy, humulen może być stosowany jako środek przeciwzapalny. Oczywiście lekarze potrzebują znacznie więcej badań, aby przepisać odmiany konopi zawierające humulen, ale takie badania dają nam wiele nadziei.

Ta feminizowana odmiana, zarejestrowana w katalogu nasion Unii Europejskiej jest odmianą hybrydową o wysokim wskaźniku CBD, produkującą mniej niż 0,3% THC.

Odmiana ta charakteryzuje się silnym wzrostem i wytwarza krępą roślinę. Bardzo dobrze przystosowuje się do wszystkich typów upraw, zapewniając dobre kwiatowe zbiory.


 
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 NASZE ATUTY 
 

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 300 PLN
 

14 DNI NA ZWROT
BEZ PODANIA PRYCZYNY
 

GWARANCJA JAKOŚCI
NAJLEPSZE MARKI
 

SZYBKA REALIZACJA
BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI
  KONTAKT
MODERIA
Marianów 3
28-340 Marianów
+48 665 666 346
2010 - 2022 © MODERIA
 
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.